"המסלול" משלב מגוון רחב של פעילויות לגילאים שונים –
"המסלול", אשר דורג במקום הראשון באירופה, משמש בראש ובראשונה להעמקת הידע בתחום ההנדסה והחדשנות ומטרתו המרכזית היא להכשיר את הדור הבא של מהנדסי התוכנה, הסטארט-אפ והרכב.
"מועדון המסלול" – נבחרת אשר מתאמנת על הסעה תחרותית של רכבים מיני מוטוריים במהירות של מעל 120 קמ"ש – המיקוד הינו הסעה תחרותית, שיפור טכנולוגי קבוע של כלי רכב ותיקון חלקי החילוף. המועדון נפגש אחת לשבוע ב"סדנת" הבנייה במתחם. אחת לחודש מתקיימת תחרות לחברי הנבחרת בלבד.
"WORKSHOP" – הסדנא – מרחב עבודה לכל הגילאים אשר כולל בניית רכב מאפס לפי ערכה שנבחרת על ידי הלומד – הסדנא מיועדת לגילאים שונים ואוכלוסיות שונות. מעבר ללמידה הטכנולוגית וההנדסית – משלבת למידה ערכית של עבודת צוות, סבלנות, ריכוז, התמדה, נחישות ועוד…

ימי השתלמות וכנסים למנהלים ועובדים –
זה רק נראה "משחק ילדים" – להסיע רכב מיני מוטורי במהירות של מעל 120 קמ"ש… אך האתגר התחרותי מבליט הרגלים אישיים ובינאישיים בולטים!
לצד הרצאתו המרתקת של מדריך המסלול, אסי ביטון, נכה צה"ל, הנקראת  "שיקום – זו לא אופציה", עוברים המתמודדים תהליך של שינוי תפיסה בכל הקשור לשליטה, שינוי הרגלים, גמישות מחשבתית ועוד. הסדנא מועברת על המסלול ומתמקדת בכלים לבניית צוותים.
הסדנא מתאימה לצוותי רפואה, מנהלים בכירים, מחלקות ארגוניות, מטפלים בתחומים שונים ועוד…

המתחם כולל חללי עבודה משותפים – כיתות ומשרדים להשכרה, הופעות, אירועים ועוד.. לפרטים נוספים על המתחם!

לשיחה עם נציגינו - השאירו פרטים ונחזור בהקדם ​